VÁŠ PROJEKT KROK ZA KROKEM

1. INSPIRUJTE SE 

Prohlédněte si naši internetovou prezentaci na instagramu nebo v galerii a nechte se okouzlit různými styly moderních kuchyní. Kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo telefonicky a domluvte si s námi schůzku.

Kopie interier-alex_4K_20190224_0089.jpg
interier-alex_20190325_0188.jpg

2. OSOBNÍ SETKÁNÍ 

Na úvodní schůzce v našem studiu si popovídáme o vašich představách ohledně návrhu daného interiéru, požadavcích a možnostech, který prostor nabízí. Zohledníme vaše potřeby, životní styl a také rozpočet.

3. VAŠI PŘEDSTAVU ZMĚNÍME VE SKUTEČNOST

Společně vybereme kuchyň, která bude odpovídat vašim přáním a potřebám.  Poradíme Vám s uspořádáním, ergonomií a optimálním využitím každého místa. Na základě získaných informací začneme pracovat na návrhu. 

2b.jpg
2020-06-11%20097_edited.jpg

4. KUCHYNĚ DO POSLEDNÍHO DETAILU

Barva  a typ dvířek, pracovní deska, madla, spotřebiče a osvětlení, to vše vytvoří dokonalou kuchyň. Každý detail je důležitý. 

5. 3D VIZUALIZACE VAŠÍ KUCHYNĚ

V našem softwaru vám připravíme návrh vaší kuchyně. Budete tak mít přesnější představu o jejím  výsledném vzhledu. Pokud na vizualizaci  vidíte svou vysněnou kuchyň, vše si odsouhlasíme máte nyní čas si navrženou kuchyň prohlédnout před předáním projektu do výroby. 

g.jpg
dodací Men

6. DOPRAVA A INSTALACE 

Vaše vysněná kuchyň  je vyrobena. Naši zkušení odborníci kuchyň dopraví k vám domů, namontují a usadí veškeré spotřebiče. Vaše vysněná kuchyň se tak stává realitou a již nezbývá než si jí naplno užit. 

MÁTE DOTAZ NEBO SI CHCETE SJEDNAT SCHŮZKU?